Špedícia a doprava

Základné informácie
Naša spoločnosť pôsobí na dopravnom trhu už viac ako 28 rokov av súčasnosti sa špecializuje predovšetkým na námornú a leteckú dopravu po celom svete. Od začiatku bolo naším zámerom spájať ľudí s ich tovarom a rôznymi dopravnými službami. Do konca roku 2003 sme boli súčasťou holandského medzinárodného holdingu s mnohými pobočkami v Európe a USA. Od roku 2004 je spoločnosť výlučne slovenskou právnickou osobou a pôsobí pod súčasným názvom ARRS forwarding Ltd., ktorá odráža hlavné činnosti vo vzduchu, po ceste, na železnici a po moriach. 

Sme na čele so službami, odbornými znalosťami a informáciami.
Svet sa denne mení, rovnako ako doprava, predovšetkým novými námornými spojeniami a nekonečnými zmenami požiadaviek, možností a potrieb našich klientov. V čase obrovského rozvoja dopravných prostriedkov musíme byť stále na čele so službami, odbornosťou a informáciami.

Služby
Ponúkame kvalifikované a komplexné služby založené na dlhodobých znalostiach dopravy a prepravy, pretože preprava tovaru je neoddeliteľnou súčasťou medzinárodného obchodu, ktorý vytvára príležitosti a zlepšuje život. Snažíme sa každodenne prispievať k lepšiemu porozumeniu medzinárodných dopravných ciest, novým riešeniam v námornej a leteckej doprave na celom svete.

Zásielky FCL a LCL
Sme pripravení poskytnúť zásielky FCL a LCL v zámorskej preprave, ako aj hromadný náklad a nadrozmerný náklad. Sme schopní zabezpečiť nakládku nákladu po celom svete a zabezpečiť prepravu do všetkých hlavných námorných prístavov a letísk.

Podporné služby v oblasti dopravy
Pre našich klientov vieme zabezpečiť poistenie nákladu počas prepravy a poistenie je v rukách klienta ihneď po naložení nákladu na kontajnery. Naša služba nepozná pracovnú dobu, sme online celý deň aj noc. Našimi hlavnými partnermi v zámorí sú najväčšie prepravné spoločnosti na svete – MSC, Maersk Line, CMA CGM. Naše služby sú vysoko hodnotené a oceňované klientmi, ktorí s podnikaním začínajú a nemajú odborné znalosti v oblasti prepravy a všetkých pravidiel a podmienok medzinárodnej prepravy.